چهارشنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ساعت : ۱۵:۲۰
فیلم سینمایی جان کارتر در سبد محصولات شبکه نمایش خانگی
داستان ماجراجویی جان کارتر محصول سال ۲۰۱۲ آمریکا دوشنبه ۱۶ مرداد به صورت سراسری توزیع گردید.


John Carter فیلمی است که عناصرش از ساخته های بسیاری وام گرفته شده است. حماسی است و داستانی سرراست و حادثه ای دارد. فیلم بازگشتی است به آثار قهرمان محوری که یک نفر یک تنه جلو همه غولها و آدمهای بد میایستد.

John Carter قصه ای است اورژینال که قهرمانش، کاپیتانی است اهل ویرجینیا از دوره بعد از جنگ شهری که به سیاره مریخ (یا به زبان موجودات محلی بارسوم) منتقل شده است. تقاوت در نیروی جاذبه به Carter در بر روی سیاره ای که خود درگیر جنگی داخلی است توانایی و چابکی ای ویژه ای میدهد. برخورد اولیه Carter با موجودات محلی ای  چهار دست، سبز پوست، شاخدار و مسلح ای است که توسط تار تارکاس (با بازی William Dafoe) رهبری میشوند و در ادامه منجر به نجات شاهزاده دیا توریس که قرار بوده برای حفظ صلح میان موجودان آبی و قرمز، توسط پدرش تاردوس مورس به عقد سرداری جنگی بنام ساب تان دربیاید، میگردد. دیا توریس از Carter میخواهد تا در مبارزه با نیروی های ساب تان به ملت او بپیوندد تا در عوض به او بگوید که چگونه به زمین باز گردد. اما این چیزها به همین سادگی هم نیست. تان توسط موجوداتی ابدی و نامیرا که سرگرمیشان به وجود آوردن و نابود کردن امپراطوریها در سراسر عالم است کنترل میشود. برای نجات دادن مریخ، Carter باید جبهه ای متحد بسازد تا بتوانند نقشه های ماتای شانگ را نقش برآب کنند!

خلاصه داستان:

جان کارتر افسر سواره نظام در حال فرار از دست نیروهای دولتی به غاری پناه می برد که در آنجا با موجود عجیبی برخورد می کند و به طور تصادفی از زمین به مریخ می رود. وی در مریخ ابتدا زندانی می شود و سپس درگیر جنگهای داخلی مریخی ها می گردد. جان کارتر کشاکش جنگ در پی یافتن پاسخی برای پرسش حیاتی خود است : راه بازگشت به زمین ...

این فیلم زیبا محصول سال ۲۰۱۲ آمریکا دوشنبه ۱۶ مرداد به صورت سراسری توزیع گردید.

جان کارتر والت

روابط عمومی موسسه هنرنمای پارسیان ۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵
میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید.
در صورت عضویت در سیستم اینجا و در غیر اینصورت برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به موسسه هنر نمای پارسیان می باشد.
Powered by Radcom